Online kurz Barberingu

Dlouhé a krátké vlasy

Toužíte se stát profesionálním holičem nebo se zdokonalit ve vašem řemesle? Nyní máte jedinečnou příležitost pořídit si první a do detailu propracovaný online kurz barberingu, kde se ve dvou hodinách teoreticky naučíte stříhat vlasy jako profesionál. Dozvíte se také tajemství úspěchu většiny holičů a seznámíte se tak se všemi základy, které k této profesi rozhodně potřebujete vědět.


Co všechno se v online kurzu barberingu naučíte?
Naučíte se krok za krokem, jak správně ostříhat krátké i dlouhé vlasy. Díky tomu už vás v salonu zákazníci nepřekvapí žádným požadavkem na účes. Navíc si kurz můžete pouštět pořád dokola, takže vám neunikne jediný detail, který byste při klasickém workshopu mohli přehlédnout anebo časem zapomenout. Takto budete mít perfektní videonávod, ke kterému se budete moci neustále vracet.

Jak kurz probíhá?
Série 5 profesionálních videí Denise Hanzlíka vám do největších podrobností ukáže vše od absolutních základů barberingu až po dva střihy dlouhých a krátkých vlasů. Všemi videy vás provede úspěšný holič a zakladatel prvního barbershopu v Ostravě Ambassador – Thomas Niesner.


  1. Filozofie barberingu
  2. Základy teorie stříhání
  3. První střih - dlouhé vlasy
  4. Druhý střih - krátké vlasy
  5. Závěr

Cena kurzu: 2 490 Kč